budova Metropolitan plně Obsazena

Kancelářská budova Metropolitan je od května 2020 plně obsazena. Své sídlo v ní aktuálně našlo celkem 9 společností.  Novými nájemci v budově jsou společnost Management Data Praha spol. s r.o. a společnost ReFORK SE.

Společnost Management Data Praha se specializuje na poskytování komplexních služeb souvisejících s prodejem specializovaných řešení pro finanční i velké firemní instituce a nabízí služby AML-SW pro detekci praní špinavých peněz a SAFE WATCH a SW pro elektronické bankovnictví a MULTICASH a SW pro centralizaci a optimalizaci.

Jsme rádi, že se od května 2020 mezi nové nájemce budovy Metropolitan zařadí i společnost ReFORK, která přináší řešení aktuálního globálního problému s jednorázovými plasty. Materiál vyvinutý společností ReFork je čistě přírodního původu a po použití se za běžné teploty v přírodě zcela rozloží.

Mezi naše stálé nájemníky patří od září 2018 také kulinářská superstar The Eatery. Talentovaný šéfkuchař Pavel Býček a zkušený restauratér David Pátek prezentují koncept otevřené kuchyně, minimalistického industriálního prostoru, a hlavně skvělých pokrmů. Jídla maminek a babiček chutnají přesně jak mají, ovšem nepostrádají kreativní lehkost, moderní design a sezonní surovinovou základnu.

Ostatní společnosti sídlí v budově Metropolitan již několik let a my se neustále snažíme prostory zdokonalovat a modernizovat tak, aby byly atraktivní a mohly poskytovat veškerý komfort současným, ale i novým nájemníkům. Rekonstrukční práce pokračují nadále i za momentálně komplikované situace v souvislosti se šířením viru Covid – 19 , čímž efektivně využíváme dobu, kdy hodně lidí pracuje z domu. Po návratu do kanceláře se nájemci můžou těšit na zrekonstruované zázemí.

Naši nájemci

  • 3 E Praha Engineering, a.s. -  Akciová společnost 3E Praha Engineering vznikla v roce 1990 jako softwarová distribuční firma.  V současné době je a.s. 3E Praha Engineering  jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.
  • ARFIN s.r.o.  -  Společnost zajišťuje komplexní správu řízení rizik z obchodního styku. Sjedná pojištění pohledávek. Dodává unikátní tuzemské kreditní informace, analýzu a site visit dané firmy. Průběžně monitoruje obchodní partnery. Pro firmy zajišťuje factoring a jiné financování. Poskytuje poradenství s prodejem firmy.
  • Asociace lesnických a dřevozpracujících podniků - ALDP sdružuje významné lesnické společnosti a největší zpracovatele dřeva v ČR. Firmy sdružené v ALDP obsluhují více než 80 % komplexních lesnických zakázek státního podniku Lesy ČR a zpracují přes polovinu dříví vytěženého v ČR.
  • Management Data Praha spol. s r.o. - Společnost se specializuje na poskytování komplexních služeb souvisejících s prodejem specializovaných řešení pro finanční i velké firemní instituce a nabízí služby AML-SW pro detekci praní špinavých peněz a SAFE WATCH a SW pro elektronické bankovnictví a MULTICASH a SW pro centralizaci a optimalizaci.
  • REFORK SE - Společnost REFORK přináší řešení aktuálního globálního problému s jednorázovými plasty. Materiál vyvinutý společností ReFork je čistě přírodního původu a po použití se za běžné teploty v přírodě zcela rozloží. 
  • SPATIUM s.r.o. - Projektové propojení architektonické a projekční kanceláře ATP Atelier s.r.o a projekční kanceláře Cama. V portfoliu firmy je řada projektů a realizací v České republice i zahraničí
  • The Eatery s.r.o. - Šéfkuchař Pavel Býček a restauratér David Pátek prezentují koncept otevřené kuchyně, minimalistického industriálního prostoru a hlavně skvělých pokrmů. Jídla maminek a babiček chutnají přesně jak mají, ovšem nepostrádají kreativní lehkost, moderní design a sezonní surovinovou základnu.
  • TOTAL SERVICE a.s. - Společnost působí na českém trhu již 25 let. Dlouhodobě se soustředí především na řešení projektů a poskytování služeb v oblasti ICT infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a organizací.
  • CRESCO REAL ESTATE (CRE) a.s. -  Největší slovenský rezidenční developer. Od svého vzniku v roce 1992 zrealizoval mnoho úspěšných developerských projektů. Ačkoli většina z nich je lokalizovaná v Bratislavě, společnost postupně rozšiřuje své aktivity na další území Slovenska, Česke republiky a do zahraničí.